Wspomnienia z rekolekcji…

Świadectwa

 

Bardzo ciesze się i dziękuję Bogu za czas rekolekcji u Sióstr Białych Misjonarek Afryki.To bardzo dobre miejsce na rozeznanie swojego powołania,na zatrzymanie się, żeby pomyśleć o swoim życiu, pobyć z Panem Bogiem. Czułam się tutaj jak w domu, akceptowana, kochana, bez jakiegoś namawiania, w którą stronę w tym życiu pójść. Siostry bardzo chętnie rozmawiają, opowiadają, świadczą o swoim życiu, ale wszystko w takiej wolności, szanując indywidualność każdej osoby. Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad swoim powołaniem, ma wątpliwości to naprawdę polecam przyjechać tutaj.

Bez stresu 🙂 bez lęku 🙂 bez zobowiązań 🙂

                                                            M 🙂

Czułam się tutaj jak w domu. Doświadczyłam Boga, który niesie autentyczną radość. Pokochałam Afrykę całym sercem i zobaczyłam,  że wolą Boga jest, abym przez wszystkie dni mojego życia mogła się cieszyć i Chwalić Pana. Kochane siostry, jesteście najbardziej radosnymi kobietami-zakonnicami jakie poznałam w życiu.

Dziękuję Wam,ze jesteście!

Zdjęcia pochodzą ze strony: posluchaj-warto.com

Zobacz również:
W dniach od 14 do 16 lutego w naszym domu miał miejsce weekend powołaniowy „Być
Pragnienia, te duże i te małe. Jak je nazwać? Jak
Serdecznie zapraszamy na weekend powołaniowy dla dziewcząt, które pragną rozeznać swoje powołanie Być Misjonarką Afryki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *