Serdeczności jubileuszowe – z księgi pamiątkowej…

 Drogie Siostry,

Od ponad 10 lat mam okazję od czasu do czasu pisać o Was w „Gościu Niedzielnym”. Ten czas jest dla mnie osobiście okazją do spotkania i poznania się z Wami, a nawet ośmielę się powiedzieć do przyjaźni. Afryka stała się bliska nie tylko mnie ale i czytelnikom Gościa. Wielkie dzięki!

Agnieszka Gieroba

 

Z okazji Jubileuszu Sióstr Bracia Kapucyni dziękują za wieloletnią współpracę i za przyjaźń. Pokój i Dobro!

br Łukasz Woźniak

br Krzysztof Dudziak

br Cezary Szcześniak

br Piotr Hejno

 

Dziękujemy Wam, Kochane Siostry Białe (nasze sąsiadki) za Waszą dobroć, otwartość, serdeczność i wielkie misyjne serce. Niech dobry Bóg Was błogosławi i strzeże.

Siostry Salezjanki

 

Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze świadectwo, miłość do Afryki i modlitwę.

o. Franciszek Szczurek, Ojciec Biały, Misjonarz Afryki

 

Z okazji Jubileuszu Sióstr Białych społeczność Szkoły Podstawowej nr 32 z Oddziałami integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie życzy wielu łask Bożych na dalsze lata pracy misyjnej. Dziękujemy za możliwość współpracy z Siostrami i dzielenie się wrażliwością na drugiego człowieka.

Dyrektor SP nr 32 w Lublinie z nauczycielami i uczniami.

 

Ciesząc się z pięknego jubileuszu Sióstr, dziękuję za towarzyszenie mi modlitwą, wspólnymi spotkaniami w czasie mojej seminaryjnej formacji ku kapłaństwu. Teraz już jako kapłan życzę, aby Chrystus – Najwyższy Kapłan stale był obecny we wspólnocie Sióstr i obdarzał swoim błogosławieństwem.

Ks. Łukasz Głaz

Dzieląc Waszą radość – Drogie Siostry – z 20-letniego pobytu na polskiej ziemi, dziękujemy i prosimy Najwyższego Pana, by błogosławił Wam w Waszym wspaniałym dziele, jakie pełnicie tu i teraz dla Afryki.

Bożena Krawiec

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *